شرایط و ضوابط زیلوکس

۱ . خریدار گرامی، لطفاً در انتخاب و خرید خود دقت فرمایید، باتوجه به اینکه بعد از تسویه حساب به صورت مکانیزه کالای خریداری شده در پروسه ارسال قرار می‌گیرد امکان برگشت، عودت وجه و تعویض وجود ندارد.

۲ . در صورت ارسال کالا توسط پست و یا نماینده زیلوکس ، لازم است خریدار در حضور مأمور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی نموده و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تأیید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

۳ . خریداران محترمی که از سوی تعاونی‌ها و سازمان‌ها معرفی شده‌اند چنانچه برای خرید نیاز به اخذ تاییدیه از سازمان مربوطه داشته باشند، می‌باید حداکثر طی یک هفته پس از صدور پیش‌فاکتور، آن را توسط تعاونی و یا سازمان مربوطه تأیید و ممهور نموده و به فروشگاه محل خرید خود تحویل نمایند.

۴ درصورتی که به هر علت فرش خریداری شده توسط مشتری عودت داده شده و مرجوع گردد ،هزینه حمل به عهده مشتری خواهدبود.

۵ . در صورت هرگونه عودت وجه، مبلغ مربوطه صرفاً به شماره حساب شخصی که فاکتور و یا پیش‌فاکتور به نام او صادر گردیده واریز خواهد شد. لطفاً از درخواست‌های متفرقه خودداری نمایید.

۶ . در صورت تحویل کالا در فروشگاه حتماً ضمن بازدید از فرش، از سلامت آن مطمئن شوید. فرش خود را بررسی نموده و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تأیید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

۷ . قیمت‌های اعلامی در سایت ضمن لحاظ ارزش افزوده اعلام گردیده است.

۸ . در فرش های برشی با توجه به برشی بودن فرش ها در طرح هایی که ترنج دارند ممکن است ترنج ها بطور کامل در متراژ تعیین شده قرار نگیرند و بصورت ناقص در انتهای فرش وجود داشته باشند.

۹ . در فرش های برشی با توجه به برشی بودن فرش ها امکان برگشت کالا وجود ندارد.

۱۰ . درفرش ها و طرح هایی که کادر و حاشیه وجود نداشته باشد امکان برش فرش در سایزهای مختلف وجود دارد.

۱۱ . ارسال در شهر تهران برای خرید های بالای ۵ میلیون تومان رایگان میباشد.