شرایط خرید اقساطی فرش با زیلوکس

زیلوکس به عنوان جامع ترین و یزرگترین کلکسیون فرش ماشینی در کشور در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را بصورت آفلاین و  با فروشگاه ثابت در ستارخان تهران آغاز نموده است و از سال ۱۳۹۶ با ارتقا

کسب و کار و ایجاد زمینه های لازم فعالیت خود را به صورت آنلاین آغاز نموده و با افتخار در خدمت مشتریان  وفادار خود بوده است.

با زیلوکس، خرید اقساطی را تجربه کنید.

بطور کلی در شرایط تورمی، خرید اقساطی جز گزینه هایی است که قدرت خرید اقشار مختلف جامعه را افزایش می دهد. وقتی از خرید قسطی یک کالا صحبت می شود قطعا خرید قسطی کالا یا تسهیلات خرید اقساطی را در ذهن شما به وجود می آورد.

چرا خرید اقساطی کالا ؟

همانطور که گفته شد خرید قسطی کالا به منظور افزایش قدرت خرید آحاد مردم معرفی شد اما گاهی اوقات به ابزاری برای پیشبرد سایر اهداف نیز تبدیل می شود.

عدم محدودیت خرید بصورت اقساط در زیلوکس

زیلوکس با بهترین شرایط و با کمترین ضمانت خرید اقساطی فرش ماشینی را برای شما مهیا می سازد. اما خبر خوب اینکه در زیلوکس هیچ محدودیت خریدی وجود ندارد.  بدون محدودیت به ما اجازه می دهد تا هر محصولی که نیاز دارید از فروشگاه آنلاین زیلوکس خرید کنید.

چه ضمانتی و مدارکی برای داشتن تسهیلات خرید اقساطی زیلوکس

کافی است پس از ساخت حساب کاربری و انتخاب محصول وارد سایت مورد نظر شوید.

مسئولیت زیلوکس تا کجاست؟

زیلوکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

آیا اعتبار خرید اقساطی زیلوکس برای عموم مردم است؟

اعتبار خرید اقساطی زیلوکس برای عموم مردم است و به ارگان، قشر یا سازمان خاصی محدود نیست. همه افراد می توانند با ثبت نام در زیلوکس و ایجاد  پرونده خرید اقساطی، از اعتبار خرید اقساطی و امکانات دیگر زیلوکس استفاده کنید.

آیا محدودیت زمانی برای استفاده از اعتبار خرید اقساطی دریافت شده وجود دارد؟

محدودیت زمانی برای استفاده از اعتبار تا قبل از پایان قرارداد وجود ندارد. لازم به ذکر است که پرداخت اقساط از زمان نهایی شدن دریافت اعتبار آغاز می شود.

آیا برای دریافت اعتبار خرید اقساطی نیاز به پیش پرداخت وجود دارد؟

پیش پرداخت به صورت اولین قسط در ابتدای روند شارژ موجودی اعتبار کاربر اخذ می شود که اولین قسط پرداختی کاربر محسوب می شود. پس از پرداخت قسط اول مبلغ به حساب کیف پول خرید اقساطی کاربر واریز می شود.

 آیا امکان پرداخت ما به التفاوت به صورت نقدی وجود دارد؟

در صورت بیش تر بودن مبلغ کالای مورد نیاز از مبلغ اعتبار مورد تقاضا، بله می توانید مبلغی را که در نظر دارید به صورت اقساطی پرداخت نمایید وارد کرده و مابقی را به صورت نقد از طریق در گاه بانکی پرداخت نمایید.

 

 آیا امکان پرداخت ما به التفاوت به صورت نقدی وجود دارد؟

 

برای مشاوره خرید فرش و  کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های پایین با زیلوکس در ارتباط باشید.

۰۲۱۴۷۶۲۴۷۴۲

۰۹۱۹۳۹۳۷۶۸۳

 

 

به این مقاله امتیاز دهید.

نظرات 1

  1. […] زیلوکس، خرید اقساطی است. شرایط کامل خرید اقساطی را در اینجا […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *