بازاریاب و همکار زیلوکس شوید

سیستم کسب درآمد زیلوکس چیست؟

در سیستم همکاری زیلوکس، هر کسی می تواند با یک عضویت ساده و دریافت کد معرف و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. شما به راحتی حتی در منزل خود، با تبلیغ و قرار دادن محصولات در صفحات اجتماعی خود و یا حتی وبسایت شخصیتان و دادن لینک مخصوص خودتان به کاربران میتوانید بعنوان فروشنده در وبسایت زیلوکس فعالیت و کسب درآمد کنید.
همین الان ثبت نام کنید تاکنون ۱۲۶ نفر ثبت نام کرده اند
  • قطعی شدن کمیسیون شما پس از ۱۴ روز در صورت کنسل نشدن خرید
  • کسب درآمد به ازای هر خرید با ثبت کد معرف شما
  • درج تبلیغات در سایت و شبکه های اجتماعی توسط شما
  • ثبت نام، وارد کردن اطلاعات در زیلوکس و دریافت کد معرف

کسب درآمد اینترنتی برای چه کسانی مناسب است؟

سیستم کسب درآمد زیلوکس می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است. در جدول زیر میزان کمیسیون دریافتی به ازای هر خرید را به راحتی می توانید محاسبه کنید.

بررسی میزان درآمد شما

بر اسای میزان فروش شما خواهد بود یعنی ۵% از مجموع خریدها با کد شما بعنوان پورسانت به شما تعلق خواهد داشت. به عنوان مثال اگر مقدار فروش شما ۵۰ میلیون تومان باشد، پورسانت شما ۲.۵ میلیون تومان خواهد بود. در نظر داشته باشید: به ازای هر ۵۰ میلیون فروش در ماه مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ تومان پاداش دریافت میکنید. همچنین به ازای ۱۰۰ میلیون تومان فروش در ماه مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان پاداش دریافت خواهید کرد و به همین تریب برای مبالغ بالاتر پاداش بیشتری دریافت میکنید. تا ۵۰ میلیون = ۵ درصد میزان فروش + ۵۰۰.۰۰۰ تومان از ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون = ۵ درصد میزان فروش + ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان پاداش از ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون = ۵ درصد میزان فروش + ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان پاداش و…
سوالی دارید؟ آنلاین چت کنید

سبد خرید

بستن

ورود

بستن

Sidebar Scroll To Top