زیلوکس، فروش آنلاین فرش و موکت
زیلوکس چیست؟

امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث تغییرات کلی در روش خرید شده؛ به شکلی که هر روز تعداد بیشتری ترغیب می شوند تا از خدمات مجازی و خرید آنلاین استفاده نمایند.

فروشگاه زیلوکس با پشتوانه ۱۰ ساله در بازار فرش ماشینی ایران از سال ۱۳۸۹ به صورت حرفه ای وارد عرصه تجارت الکترونیک فرش شد.

زیلوکس درصدد است تا با ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از قدرت خرید مجازی در حوزه خرید فرش، روشی را رواج دهد که از یک سو برای علاقه مندان به صنعت فرش و دکوراسیون جالب باشد و از سوی دیگر راحتی در انتخاب و خرید را برای مشتریان به همراه داشته باشد.

هدف ما در زیلوکس اطلاع رسانی دقیق، شفاف سازی، آموزش و آگاه سازی درباره انواع محصولات و در نهایت خرید هوشمندانه با مناسب ترین قیمتها درکنار رضایت مشتریان است.
فروشگاه زیلوکس که اکنون فعالیت خود را بصورت آنلاین و در دنیای وب شروع کرده چندین سال پیاپی بصورت فیزیکی در خیابان ستارخان تهران مشغول به فعالیت بوده است و شما کاربران عزیز در صورت تمایل به خرید حضوری میتوانید به فروشگاه مراجعه کرده و فرش مورد نظر خود را خریداری کنید.
هدف ما از راه اندازی وبسایت زیلوکس راحتی انجام فرآیند خرید برای شما است تا بدون حضور در فروشگاه و مواجه شدن با ترافیک سنگین به راحتی در منزل خود محصول موردنظر خود را دیده، پسندیده و سپس برای خرید آن اقدام کنید و فرش را درب منزل خود تحویل بگیرید.
محصولات ارائه شده در فروشگاه آنلاین زیلوکس دارای تنوع بسیار زیادی بوده و به جرات میتوان گفت ارزان ترین قیمت فرش ها در بازار آنلاین زیلوکس خواهید یافت. کیفیت محصولات ما تضمین شده است و تا ۷ روز گارانتی تعویض فرش به مشتریان عزیزمان داده خواهد شد.